Кошик
209 відгуків
+380666798226
+380666798226
Консультант
+380678134449
Менеджер
+380939752150
Оператор
+380670080833
Консультант
+380677379848
Viber/Telegram
Интернет-магазин А-ЭЛЕКТРО
Просьба: не оплачивать заказы по LiqPay, так как курс валют не стабилен. Цены уточнять у менеджера по телефону 0678134449. Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,поскольку сейчас в Украине карантин.

Стяжки, хомути нейлонові, металеві

Кабельні Стяжки нейлонові, хомути, кріплення, як не заблукати у величезному асортименті назв, розмірів і кольорів. Для початку потрібно розуміти що ми будемо зміцнювати і в якому середовищі. Можливо це електропровід в новому будинку де дії ультрафіолету, або температур не настільки вирішальний фактор. Купити стяжки які мені сподобалися по ширині або кольором, ситуація схожа на гру в рулетку. Не професіонал звичайно ж розгубиться, або зробить вибір на користь низької вартості продукту. На сьогоднішній день є кілька перевірених варіантів підбору потрібного матеріалу. Висувайте вимоги до продукту. Довговічність, стійкість до агресивних середовищ, ультрафіолетового випромінювання, температурним амплитудам, навіть вода – це найкращий розчинник... Тому красиві стяжки купити – мало!

Ми хочемо якість ! Припустимо, Ви великий інтернет провайдер виграв тендер , Вам належить будівництво мережі і підключення району столиці світу. Здавалося б, хто буде звертати увагу на таку дрібницю доак хомут для кабелю. Інтернет прокладений, абоненти щасливі, але іноді доступ в мережу пропадає. Страждає репутація, падає попит, та й совість напирає. Це обурливо! Виявилося, що ті ділянки, прокладені з використанням дорогих хомутів, затріщали з першими морозами і вітровими навантаженнями, додамо вага і отримаємо статистику обривів кабелю. Ганяли електрика всім районом...Гофра з кабелем між гіпсокартонних стін, з часом падала, не дивлячись на те, що стяжки були білі, хтось вдало в неї потрапляв дрилі.
Датчики руху, пожежної безпеки, відео домофони, все це залишалося без харчування. А у Вас магазин цукерок. Залишилося запам'ятати маркування і можна впевнено плисти на киті на риболовлю. Важливо ! Характеристики температури відносяться тільки до підігріву або охолодження.

Сонце цього не знала... стяжка UV стійка витримає сонце, причому деякі з нейлонових стяжок висять на сонце з навантаженням вже 4 роки. Стяжка нержавіюча поки що лідирує в потоці часу.

Питання, що кріпимо? Розводка електромережі по дому, де середня температура не падає нижче + 18С? Технічні приміщення? Важливі критерії відбору пройдуть далеко не всі кабельні стяжки. Кабельні хомути або кріплення який заллють бетоном, навіть притягають до арматурної сітці тепла підлога стяжки. Тут на маркування варто подивитися, підійде недорогий кріплення, важливо щоб ця конструкція не потрапила під ультрафіолетове випромінювання, і низькі температури. Якщо потрапляє - беремо спеціальні хомути з нейлону 6 6 і ні про що не турбуємося.

CE - маркування підтверджує відповідність продукції всім застосовуваним до неї Європейським Директивам.
RoHS – нам підійде, (сертифікат відповідності вимогам директиви ЄС про не токсичності продукції.)
UL – сертифікат безпеки продукту (швидкість горіння)
HF – маркування, що підтверджує відсутність галогенів, що виділяють токсичні речовини при горінні.
І пам'ятайте, дві стяжки завжди краще одного )))

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Нейлон стійкий до старіння матеріал, якісні стяжки служать роками при сильних вагових навантаженнях, проходячи тисячі циклів зміни температури від -25 до +50С°.

Морозостійкі кабельні стяжки нейлонові поліамід міцні на розрив, гнучкі, і зберігають форму при нагріванні до 100 З°. Нейлон володіє більш високим, у порівнянні з полиэфирами і полиалкенами фізико-механічними властивостями, більш високим ступенем кристалічності (40 60 %) і температурами склування і плавлення. Стійкий до високих динамічних навантажень Вироби з нейлону коштують дорожче, міцні ,довговічні, стійкі до вологи і ультрафіолетового випромінювання, до автомобільного палива, мастил, вуглеводнів, нафтових продуктів.

Нейлон вже зарекомендував себе в різних галузях з нього виробляють :Деталі машинобудування. Навантажені деталі антифрикційного призначення. Зубчасті колеса. Підшипники кочення. Кришки генераторів. Вентилятори. Крильчатки пилососів. Спортивний інвентар. Клапани аерозольних балончиків. Коліщатка для меблів. Меблеві петлі.

Хомути (для проводів). Електричні роз'єми, клемні коробки. Корпусу електроінструменту (наповнені марки). Корпуси двигунів ланцюгових пив. При температурах до +150 °C нейлон не впливають мінеральні масла, консистентні мастила. Він не розчиняється у більшості органічних розчинників, не піддається впливу слабких розчинів кислот, лугів і солоної води. При підвищенні ступеня кристалічності нейлонов їх міцнісні характеристики поліпшуються, таке підвищення кристалічності відбувається і при холодній витяжці волокна на 400—600 %, що відбувається при цьому орієнтація макромолекул в напрямку витяжки веде до підвищення кристалічності і зміцнення волокна в 4—6 разів. Нейлон має низький коефіцієнт тертя і низьку температуру на тертьових поверхнях.

Нейлон (англ. nylon) — сімейство синтетичних поліамідів, які використовуються переважно в виробництві волокон. Використовується також для виготовлення струн деяких музичних інструментів як альтернатива традиційним струнах тваринного походження: гітара, калмицька домбра, монгольський морін хуур і деякі інші.

Теги : Хомути (для проводів), морозостійкі кабельні стяжки нейлонові, хомути пластикові, купити стяжки для кабеля, пластикові стяжки для вулиці, Морозостійкі кабельні стяжки з нейлону, пластикові затягування, купити стяжки для кабеля пластикові для вулиці, стяжки нейлонові, стяжки нейлонові морозостійкі купити оптом, купити стяжки для проводів, стяжні хомути пластикові, вибрати стяжки для проводів в україні, хомути для проводів, хомути для проводів купити оптом україна з пдв, стяжки пластикові 200 мм купити оптом з пдв україна, хомут пластиковий (стяжка), стяжки пластикові широкі купити київ, стяжні хомути пластикові, стяжки нейлонові пластикові, хомут пластиковий багаторазовий, пластикові кабельна стяжка (бандаж) 3 6х200 мм, кабельні стяжки купити харків, купити стяжки для проводів в україні,